skip to Main Content

2000 yılından bu yana sektörün içinde bulunan ekibimiz, 2005 yılında pazarda yaşanan hızlı gelişmelere paralel olarak taleplerin artması karşısında, edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyle birlikte yurt içinden ve dışından gelen teklifleri değerlendirerek GAZSEL A.Ş.’yi kurmuştur.
Firmamız insanlığa fayda ve katma değer sağlayacak her türlü yenilik ve geliştirmenin öncülüğünü kendisine vazife edinmiştir.
Firmamız, sektöründe hızlı gelişmeleri ve teknolojik açılımları yakından takip etmekte olup alanında Türkiye’nin önde gelen firmalarından DANFOSS & DEVI firma ürünlerini ürün gamına katarak elde ettiği bu tecrübeyi taahhüt ve pazarlama alanında da sürdürmektedir.

Vizyonumuz

  • İnşaat sektöründe elektrik ve mekanik tesisat, taahhüt işlerinde yaşam ve yaşam alanlarında teknolojik gelişmeleri kullanarak daha rahat, güvenli ve ekonomik çözümler üreterek yurt içinde ve yurt dışında itibarlı, güvenilir firma olmak.Uhdesine aldığı işleri yasal mevzuatlar çerçevesinde sözleşme, şartname, standart ve projelerine uygun olarak zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmek.
  • İşçi sağlığı ve güvenliğinde, çevre konusunda bulunduğu şartlar içerisinde gerekli önlemleri alarak ve ilgili uygulamaları zamanında yerine getirerek insan ve toplum yaşamının devamlılığına önem vermek.
  • Personel eğitimini firmanın ana faaliyeti kabul ederek insanın etkinliğini sürekli iyileştirmek.
  • Yasal mevzuatlar dahil olmak üzere kalite yönetim sistem şartlarına uymak ve sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmek Gazsel Elektronik A.Ş.’nin politikasıdır.
Back To Top